Konverentsist

Rahvusvaheline konverents “Pathways to the Future” on lõppenud. Täname kõiki aktiivseid osavõtjaid nii Eestist kui kaugemalt. 

Videosalvestused nii peaettekannetest kui sessioonides toimunust teeme kättesaadavaks Keskkonnaameti Youtube leheküljel kahe nädala jooksul peale konverentsi. Kui osalesite konverentsil, leidke palun minut alloleva tagasiside vormi täitmiseks. Tagasiside on meile väga väärtuslik edasiste sündmuste planeerimisel.

PÕNEV KONVERENTS TULEKUL!

Konverentsi korralduskomitee liige ja üks kutsutud lektoritest Arjen Wals viitas konverentsi lõpetanud paneeldiskussioonis sisukale ja siinsamas lähedal toimuvale rahvusvahelisele keskkonnahariduse konverentsile, kuhu on oodatud ka kõik keskkonnahariduse valdkonna spetsialistid ja huvilised Eestist. World Environmental Education Congress – WEEC: Planet and People, how can they develop together?” toimub 29. juuni – 2. juuli 2015 Göteburgis Rootsis. 

Konverentsi kohta saate lähemalt lugeda kodulehelt, juba on avatud ka registreerimine. ESD konverentsi korralduskomitee soovitab!